PYRAGŲ DIENA SVARBI SAVO KILNIU TIKSLU

  • Įkelta: 2023-11-07
  • Atnaujinta: 2024-04-02

Lietuvos Jūrų muziejaus Delfinų terapijos centre delfinų asistuojama terapijos programa yra skirta vaikams, kurie turi negalią ar individualius poreikius. Ačiū visiems, kas ATĖJOTE! PRISIJUNGĖTE! DALYVAVOTE!

Ačiū už malonius ir netikėtus susitikimus, šiltą bendravimą, už BENDRYSTĘ! Ačiū priešmokyklinio ugdymo mokytojoms metodininkėms Aušrai Kutniauskienei, Rimai Zuchbajai ir jų komandoms už pagrindinius šio renginio pyragus, kuriuos tradiciškai kepė kartu su „Ąžuoliukų“ ir „Kaštoniukų“ grupių ugdytiniais. Viso to dėka supranti, kad „Pyragų diena“ tikrai svarbi savo kilniu tikslu. Labai svarbu, kad ir mūsų vaikai pajustų dalinimosi džiaugsmą ir prasmę.

Renginio metu visos paaukotos lėšos - 552,53 Eur. - bus pervestos Lietuvos Jūrų muziejaus Delfinų terapijos centrui. Tai mūsų bendruomenės parama specialiai dušo lovai įsigyti. 

 

Vilma Satkauskienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.