SVARBU
DĖMESIO TĖVELIAI!!! Nepamirškite pasirūpinti vaiko sveikatos pažyma

Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė" darbuotojai

PEDAGOGŲ VARDINIS SĄRAŠAS


Eil. Nr.

 Vardas,         pavardė

Specialybė

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Pareigos

           Kontaktai 

1

Diana Varkalienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

 

 Direktorė

(8 46)  433 133

info@radasteleklaipeda.lt

2

 Vilma Satkauskienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja 

 metodininkė

 Direktoriaus   pavaduotoja     ugdymui

 (8 46) 433 124

info@radasteleklaipeda.lt

3

Renata Čipkuvienė

Muzikos mokytoja

   Aukštasis

 Meninio       ugdymo   mokytoja   metodininkė

 Meninio ugdymo   mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

4

 Inga

Barčienė

Specialusis ugdymas

   Aukštasis

 

  Logopedė

(8 46)  410 571

info@radasteleklaipeda.lt

5

 Daiva Šuliak

 

   Studijuoja

 

 Ikimokyklinio     ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

6

Lilija Beliavskienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja     metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

7

Indrė Rauktienė

Ikimokyklinis ugdymas

 Aukštesnysis

Mokytoja metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo   mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

8

Rūta Juciuvienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

   Mokytoja

Ikimokyklinio    ugdymo 

mokytoja

(8 46)  31 47 50

info@radasteleklaipeda.lt

9

Gintarė Leveckienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

 Vyr. mokytoja

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

10

Rita Ronkaitienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja   metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo  mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

11

Astra Kleinienė

 

   Studijuoja

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

12

Nijolė Kemežienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja   metodininkė

 Ikimokyklinio     ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

13

Asta Mažeivienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja   metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

14

Rima Zuchbaja

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja   metodininkė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

15

 Daiva Varnelienė

 

   Studijuoja

 

 Ikimokyklinio   ugdymo   mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

16

Audronė Gaižauskienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja   metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

17

Aušra Kutniauskienė

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

  Mokytoja   metodininkė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

18

Irena Dargužienė

Ikimokyklinis ugdymas

 Aukštesnysis

   Mokytoja     metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo mokytoja, priešmokyklinio ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

19

Ramunė Vintilienė

Ikimokyklinis ugdymas

  Aukštasis

   Mokytoja     metodininkė

 Ikimokyklinio   ugdymo mokytoja

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

20

Eglė Bugytė

Muzikos mokytoja

   Aukštasis

 Mokytoja

 Neformaliojo   švietimo mokytoja

(8 46) 314 750

info@radasteleklaipeda.lt

21

 

 

 

 

22

Gitana Puzinienė

 

 

 

Vaida Giedrytė

 

 

Ikimokyklinis ugdymas

Šokio mokytoja

 

Ikimokyklinis ugdymas

   Aukštasis

 

 

 

 

    Aukštasis 

Mokytoja metodininkė

 

 

  

Mokytoja     metodininkė

Neformaliojo  švietimo mokytoja

 

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

(8 46) 314 750

info@radasteleklaipeda.lt

 

 

(8 46)  314 750

info@radasteleklaipeda.lt

 

 

NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS


           
           
       
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigybės pavadinimas
         1 Rita Matusevičiūtė  Direktoriaus pavaduotoja
        2 Ona Lukė  Raštinės administratorė
        3 Viktina Vaitelienė Specialistė
        4 Aldona Kupšienė  Auklėtojos padėjėja
        5 Ilona Grigutienė Auklėtojos padėjėja
        6  Gražina Serapinienė  Auklėtojos padėjėja
        7  Janė Rimkienė Auklėtojos padėjėja
        8 Daiva Globienė Auklėtojos padėjėja
        9 Lina Ramanauskienė Auklėtojos padėjėja
        10 Jelena Kazlauskienė Auklėtojos padėjėja
       11  Yulia Ananieva Auklėtojos padėjėja
       12 Irma Kybartienė Auklėtojos padėjėja
       13 Arvyda Piliutikienė Auklėtojos padėjėja
       14 Janina Jautakaitienė Valytoja, auklėtojos padėjėja
       15 Mirutė Solonko Valytoja, pagalbinė darbininkė, mokytojo padėjėja
       16 Magdelena Užgalienė Sandėlininkė, skalbinių prižiūrėtoja
 17 Kazys Valužis Kiemsargis, remonto darbininkas
       18 Raimondas Žiurlys Remonto darbininkas
       19 Rasa Samauskienė Virėja, pagalbinė darbininkė
       20 Olesia Jokšienė  Virėja, pagalbinė darbininkė
 
 
           
           
           
           
           
           
           
Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-08-27
  • Kokie bus mokslo metai darželyje?
  • Lengvi
  • Sunkūs
  • Kūrybiški ir įdomūs
  • Nežinau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.