Mokamos neformalaus ugdymo paslaugos

Šokių studija Tendance


Šokių studija Tendance kviečia visus vaikučius į šokių treniruotes darželio patalpose. Užsiėmimų metu vaikai šoka disco šokius, mokosi valso ir čia čia čia pagrindų, ritminių pratimų. Vaikai įgyja taisyklingą laikyseną, visapusiškai stiprėja vaikų fizinįis pasirengimas
Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje po 30 min. Juos veda profesionalūs, kvalifikuoti treneriai.
 

Išmanioji mokykla


Išmanioji mokykla kviečia visus vaikus lankyti STEAM užsiėmimus! Tai yra vaikus visapusiškai ugdantis užsiėmimas. Konstruodami ir programuodami vaikai ne tik lavina loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, gebėjimą spręsti susidariusias problemas, bet ir įgyja žinias matematikos, gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir menų srityje (angliškai STEAM – Science, Technology, Engineering, Arts, Maths.). Užsiėmimų metu naudojamos naujausios technologijos (virtualios realybės akiniai, mikro:bit kompiuteriukai, lego rinkiniai) vaikus paskatins domėtis mokslu ir technologijomis.

Bricks4Kidz


Bricks4Kidz būrelyje vaikai mokosi įsidėmėti informaciją, ją suprasti ir dirbti pagal planą, praktikuojasi dirbdami grupėse ir mokysis komandinio darbo, aiškinasi, kaip veikia mechanizmai ir kiti įvairūs dalykai, įsisąmonina pagrindinius mokslinio darbo principus ir tobulina savo sisteminį mąstymą.

Vaikai, lankydami šį būrelį taps aktyvūs klausytojai, nuolat klausiantys KAS, KAIP ir KODĖL vyksta, tobulins savo žodyną ir praplės jį techninės kalbos žodžiais, kurie bus būtini kuriant modelius iš kaladėlių, tobulins savo koncentraciją ir kantrybę pradėdami ir baigdami užduotis iki galo, išmoks, kaip susidoroti su problemomis, vystys savo sisteminį mąstymą kurdami sudėtingesnius modelius, dalyvaus STEM mokyme skaičiuodami, matuodami, derindami, grupuodami, sudėdami, dalindami, klasifikuodami, atpažindami simetriją, tūrius, plotus, pajusdami gylį, plotį ir aukštį, plės savo pasaulio suvokimą susipažindami su gyvūnais, įžymiais pastatais, sraigtasparniais, laivais ir kitais rečiau sutinkamais mechanizmais. 

Kartu vaikai mokysis dalintis ir laukti savo eilės, ugdys savigarbą sau ir pagarbą kitiems, tobulins savo motorinius įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-09-09

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.