Korupcijos prevencija

Praneškite apie korupciją


Jei turite faktų ir pastebėjimų, kad įstaigos darbuotojų veiksmuose galima įžvelgti korupcijos požymių arba už Jums suteiktą paslaugą buvo reikalaujama atlygio ar pan., prašome rašyti pranešimus antikorupcija@hotmail.com, nepamirštant nurodyti galimybės susisiekti su Jumis. Taip pat galite pareikšti savo nuomnę dėl korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymo įstaigoje. Jūsų parašytus pranešimus, pasiūlymus ir atsilėpimus periodiškai tikrins ir svarstys už korupciją atsakingas asmuo.

Atsakinga už korupcijos prevenciją Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Radastėlė" – Renata Čipkuvienė, tel. (8 46) 410 571, el. p. antikorupcija@hotmail.com

Pareigybių sarašas, dėl kurių teikiamas prašymas STT pateikti informaciją apie asmenį

Klaipėdos miesto savivaldybės korupcijos prevencijos 2020-2022 metų programa

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Radastėlė" direktoriaus 2014 m. lapkričio 13 d. įsakymas Nr. V-50 ,,Dėl atsakingo asmens skirimo korupcijos prevencijos įgyvendinimui"

 

Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-08-22

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.