Dėkojame, kad pėdinote drauge Klaipėdos pažinimo takeliu

  • Įkelta: 2022-12-09
  • Atnaujinta: 2022-12-11

2022-12-07 d. vyko respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų  renginys „Pažink Lietuvą. „Pėdinam per Klaipėdą“, skirtas Klaipėdos 770-ties metų įkūrimo jubiliejui paminėti.
KOKIE KLAIPĖDOS MIESTO STEBUKLAI MINIMI DAINELĖJE? KURIE DU JŪRINIAI ŽINDUOLIAI GYVENA BALTIJOS JŪROJE? KOKIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS DIRBA KLAIPĖDOS UOSTE? Šie ir kiti netikėti klausimi apie Klaipėdos miestą, bei staigmenos sutelkė viktorinos dalyvius komandiniam darbui. Tariame ačiū Šakių vaikų lopšelio-darželio mokytojoms Sigitai Damijonaitienei, Aušrai Kasparavičienei, Panevėžio raj. Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ mokytojoms Laurai Vilimavičienei, Aušrai Kildišienei, Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ mokytojoms Erikai Smoliagei, Jolantai Kakštei, Šiaulių centro pradinės mokyklos mokytojoms Inga Dargienei, Daivai Kiudienei ir jų ugdytiniams, kad pėdinote drauge Klaipėdos pažinimo takeliu. Ir žinoma Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ „Kaštoniukų“ gr. ugdytiniams ir jų mokytojoms Rimai Zuchbajai, Gintarei Leveckienei, bei meninio ugdymo mokytotai Renatai Čipkuvienei ir neformaliojo ugdymo mokytojai Gitanai Puzinienei. 
Dėkojame visiems už dalyvavimą. Tikimės, kad buvo tikrai smagus laikas ir vaikams, ir mokytojams. Ačiū už puikius Jūsų prisistatymus, už vaikų gebėjimą susitelkti darbui, už geras emocijas. 
 
Vilma Satkauskienė - direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.