SVARBU
JAU GREITAI! RESPUBLIKINĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ VIKTORINA „PĖDINAM PER KLAIPĖDĄ“! JAU GREITAI!

Obuolio draugai

  • Įkelta: 2022-10-29
  • Atnaujinta: 2022-11-05

Paminėjus tarptautinę obuolio dieną, nutarėme, kad reikia neužmiršti ir obuolio draugų - kitų vaisių bei daržovių. Savaitės projekto "Obuolio draugai" tikslas- populiarinti vaisių ir daržovių vartojimą bei formuoti supratimą apie sveiką mitybą. Visą savaitę vaikai kartu su mokytojomis gamino ir ragavo įvairius patiekalus iš vaisių, daržovių: salotas, plakė sveikuoliškus kokteilius, darė vėrinukus. Kūrė linksmas kompozicijas, piešė, lipdė. Aktyviai naudojo STEAM metodiką, kur savo kūrybai vaikai turėjo galimybę naudoti neįprastas, netikėtas priemones. Neužmiršome ir žaidimų bei fizinės veiklos, nes vaisių, daržovių vartojimas kartu su aktyviu judejimu užtikrina gerą savijautą bei nuotaiką. Tyrinėdami, gamindami, eksperimentuodami, vaikai įgijo naudingos patirties. Sužinojo, kad vaisiai ir daržovės - visi skirtingi, tačiau turi organizmui reikalingų vitaminų bei maistingų medžiagų. Projekto pabaigoje vaikai jau žinojo, kad: "Jeigu valgysi vaisius, Būsi sveikas ir stiprus. O jei dar daržovės krimsi, Niekada niekada nesirgsi."
 
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Mažeivienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.