SVARBU
Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ vėliavos kūrimo konkursas paskelbtas! Konkurso nugalėtojas paaiškės 2024 gegužės 9 d.

Tarptautinė tolerancijos diena

  • Įkelta: 2022-11-17
  • Atnaujinta: 2022-11-22

Tarptautinė Tolerancijos diena yra minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 metų, kai UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. 

Tolerancija nereiškia, kad kitokia pasaulėžiūra ar gyvenimo būdas turi būti perimtas, tolerancija reiškia tik teisės kitiems gyventi pagal savo pasaulėžiūrą suteikimą. 

Tolerancijos dieną paminėjome ir savo darželyje. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas!

Vaikai diskutavo grupelėse ir aptarė su grupių mokytojomis kas jų manymų yra tolerancija, apie skirtingus požiūrius, situacijas iš šių dienų aktualijų. Grupėse mokytojos skaitė su vaikais pasakas bei apsakymus draugystės tema, žiūrėjo filmukus, žaidė įvairius žaidimus. Kiekviena grupė kūrė savo „Tolerancijos namą“, kuriame visiems gera gyventi. Vieni vaikai piešė, kiti konstravo iš antrinių žaliavų, treti statė iš „Lego“ kaladėlių. Buvo smagu ir gera kurti bendrą darbą, nes bendroje veikloje vaikai mokosi bendrystės.

     Gintarė Leveckienė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.