PANEVĖŽIO RAJONO ŠVIETIMO CENTRO BENDRADARBIAVIMO IR GEROSIOS PATIRTIES RENGINYS

  • Įkelta: 2023-05-19
  • Atnaujinta: 2023-05-19

Užtikrinant ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų įgyvendinimo kokybę, įstaigos viena iš prioritetinių sričių - saugios, šiuolaikinius ugdymo(si) reikalavimus atliepiančios aplinkos kūrimas.

Gegužės 18 d. Įstaigos Metodinės Tarybos ir Įstaigos intejero grupės nariai dalyvavo Panevėžio rajono švietimo centro bendradarbiavimo ir gerosios patirties renginyje „Vidaus ir lauko edukacinės erdvės lopšeliuose - darželiuose“. Pedagogai apsilankė Panevėžio raj. Naujamiesčio lopšelyje - darželyje „Bitutė“, kuris 2022 metais ikimokyklinio ugdymo mokyklų grupėje aukštai įvertintas tarp geriausiai šalyje edukacines erdves kuriančių ir naudojančių mokyklų, bei Dembavos lopšelyje - darželyje „Smalsutis“.

Puiki patirtis, naujos pažintys su šiaurės Lietuvos regiono kolegomis motyvuoja ir leidžia semtis naujos patirties, kas padės sukurti dar labiau vaikams patrauklesnę ugdymosi aplinką savo įstaigoje.  

 

Vilma Satkauskienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.