STEAM RUDENĖLIS

  • Įkelta: 2023-10-31
  • Atnaujinta: 2024-04-02

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Lilija Beliavskienė, kartu su priešmokyklinukais ir penkiamečiais aiškinosi, kaip apsisaugoti kai šalta ir siaučia virusai? Visi žino, kad daržoves valgyti apskritus metus yra sveika, bet ar vaikai žino, kas tai yra raugintos daržovės, kokia jų nauda, koks yra raugimo bei rūgimo procesas?
Mokytoja Lilija papasakojo vaikams, kad rauginti kopūstai laikomi vienais geriausių natūralių vitaminų šaltinių žiemos laikotarpiu, kuriuose padvigubėja B grupės vitaminų, gausu lengvai pasisavinamo vitamino C. Tai kodėl gi jų neužsiraugus patiems? Ir kibo „Berželių“, „Kaštoniukų“ ir „Ąžuoliukų“ grupių vaikai į darbą. Pagal močiučių receptus svėrė, skaičiavo, matavo, skuto, tarkavo, ragavo, minkė, mušė, tyrinėjo patį kopūstą... Visi emocingai ir atsakingai įsisuko į smagią veiklą.
STEAM grindžiamas patirtinio, eksperimentinio ir probleminio ugdymo koncepcija, o vaikams tyrinėjimas bei eksperimentų atlikimas yra viena iš įdomiausių sričių. Tad belieka išlaukti ir atėjus laikui nuspręsti, kuriame kibirėlyje skaniausi kopūstėliai: su kmynais, su obuoliais, ar su spanguolėmis?
 
 
Vilma Satkauskienė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.