EDUKACIJA KODĖL PINGVINAI NEPERŠLAMPA?

  • Įkelta: 2023-10-24
  • Atnaujinta: 2024-04-02

Pasitarę ir linksmai nusiteikę, „Berželių“ grupės vaikai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Šuliak bei grupės komanda, iškeliavo į Lietuvos jūrų muziejų, išsiaiškinti pingvinų paslaptį. Edukacija prasidėjo žaisminga užduotimi, aktyviu įtraukimu, dalyvių supažindinimu su užsiėmimo tema ir tikslu. Stebėdami, tyrinėdami, lygindami, diskutuodami vaikai susipažino su įvairiomis pingvinų rūšimis. Nors visi pingvinai turi juodas ir baltas plunksnas, kiekviena rūšis pasižymi savitais raštais ir žymėmis. Nepaisant skirtumų tarp rūšių, visi pingvinai labai bendruomeniški. 

Užsiėmimo metu vaikai lavino atmintį, gebėjimą įvardinti panašumus ir skirtumus, pastabumą detalėms. Aplankę pingvinus vaikai atliko eksperimentinę-kūrybinę užduotį, kurios metu sužinojo kodėl pingvinų plunksnos vandenyje nesušlampa. Reflektuodami dalinosi patyrimais, įspūdžiais, pakartojo naujai įgytas žinias.

 

Rūta Juciuvienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.