SVARBU
Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ vėliavos kūrimo konkursas paskelbtas! Konkurso nugalėtojas paaiškės 2024 gegužės 9 d.

STEAM PROJEKTAS „PAUKŠTELIAI BELDŽIA SNAPELIU“

  • Įkelta: 2024-01-30
  • Atnaujinta: 2024-01-30

Sausio 15-26 d. ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Šuliak ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Zuchbaja vaikus subūrė labai svarbiam ir atsakingam darbui - pasirūpinti mažaisiais mūsų draugais. Vaikai įvairiuose šaltiniuose rinko informaciją apie paukščius, jų žiemojimo vietas, tyrinėjo, gamino įvairaus lesalo paukšteliams, stebėjo ir fiksavo kiek paukštelių kasdien atskrenda prie lesyklėlių, piešė juos, dalijosi savo patirtimi. Žaisdami, diskutuodami, kurdami taikė įvairias meninės išraiškos priemones, gamtinę medžiagą ir antrines žaliavas. Viso projekto metu ne tik patyrė atradimo ir kūrybos džiaugsmą, bet ir plėtė žinias apie paukštelius, bei ugdėsi įprotį pasirūpinti gyvąja gamta žiemos metu. 

 

 

Daiva Šuliak

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.