LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ-2024 FESTIVALIS

  • Įkelta: 2024-05-12
  • Atnaujinta: 2024-05-20

Balandžio 29 d. lopšelyje-darželyje startavo respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ II etapas.

Sporto festivalis pradėtas iškilmingai iškeliant žaidynių vėliavą. O mankštą, Sveikatiados šokį, pravedė Sveikatiados koordinatorės Gitana Puzinienė, Indrė Rauktienė ir palinkėjo visiems sėkmės.    Sporto renginyje dalyvavo visi įstaigos ugdytiniai – nuo mažiausio iki didžiausio. Vaikai sportavo pagal amžiaus grupes, kad dalyvių jėgos būtų lygios. Vyresnieji ypač azartiškai varžėsi įvairiose rungtyse, kuriose reikėjo pademonstruoti savo vikrumą ir greitį. Nors varžybose nugalėjo draugystė, bet džiaugiamės, kad mažiesiems dalyviams netrūko sportinio užsispyrimo, patyrė daug teigiamų emocijų ir neužmirštamų įspūdžių. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos dalyvio diplomais.    Dėkojame visiems festivalio dalyviams, taip pat visoms mokytojoms ir jų padėjėjoms, suteikusioms vaikams aktyvaus judėjimo džiaugsmą.

Neformalaus ugdymo mokytoja Gitana Puzinienė

Ikimokyklinio ugymo mokytoja Indrė Rauktienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.