SVARBU
Visų mūsų patogumui - atnaujinta internetinė svetainė!

Saugaus eismo savaitė

  • Įkelta: 2021-10-25
  • Atnaujinta: 2021-11-03

Saugaus eismo savaitė

Minint Europos saugaus eismo dieną, nutarėme ir mes ją paminėti savo darželyje. Visą savaitę turėjome eilę renginių ir veiklos. Vaikai dalyvavo išvykose į gatves: stebėjo eismą, automobilius, pažino kelio ženklus. Vykdė įvairias veiklas grupėse: kūrė saugaus elgesio gatvėje vaidybines situacijas, idėjas įgyvendino kūrybiniuose darbeliuose: "Mano gatvė", "Mano draugas- šviesoforas". Daug teigiamų emocijų sukėlė grupių paspirtukų varžybos, kur vaikai mokėsi laikytis taisyklių, ugdė si savisaugos jausmą. Vyko priešmokyklinukų ir policijos pareigūno susitikimas, kuriame vaikai išgirdo patarimus, kaip saugiai elgtis gatvėje bei kitose viešose vietose. Dalyvavo ir policininkų draugas šuo Amsius, kuris nuteikė vaikus saugiems ir geriems darbams. Projektinę savaitę vainikavo Mašinų paradas, kur vaikai demonstravo kūrybinėse dirbtuvėse pagamintus automobilius iš kartoninių dėžių. Visos veiklos vaikams labai patiko bei dar kartą įtvirtino saugaus elgesio kelyje įgūdžius.
 
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja A.Mažeivienė
  • Ar Jums patinka įstaigos lauko edukacinės aplinkos?
  • Taip
  • Ne
  • Nežinome

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.