,,Į švaros ir sveikatos šalį”

  • Įkelta: 2022-03-27
  • Atnaujinta: 2022-08-23

Sveiko gyvenimo įpročių ugdymas nuo pat vaikystės yra bene pats svarbiausias sveikatos stiprinimo veiksnys, nes žinios, geri įgūdžiai ir pavyzdžiai yra reikalingi, kad užaugę vaikai galėtų įvertinti ir išsiugdyti teigiamas nuostatas bei pajusti atsakomybę už savo sveikatą.
Vaikų sveikatos ugdymo ir judėjimo optimizavimo kūrybinės grupės projektas ,,Į švaros ir sveikatos šalį” prasidėjo "žavios šypsenos savaite", kurios metu užsiėmimus vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Justė bei higienos įgūdžių formavimą organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Indrė. Taip pat projektas pasiekė ,,Aš esu švarioje aplinkoje” etapą su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lilija priešakyje, bei jį vainikuos sporto šventė ,,Stiprūs, vikrūs”, kurią praves neformaliojo švietimo mokytoja Gitana. Judrieji žaidimai yra vaikams artimiausia ir svarbiausia fizinės veiklos rūšis. Jie stiprina vaikų sveikatą, gerina medžiagų apykaitą, tolygiai lavina visas raumenų grupes, patenkina natūralų vaikų poreikį greitai ir vikriai judėti.
Kūrybinės savaitės metu vaikai tobulino ir įtvirtino sveikos gyvensenos įgūdžius. Asmens higiena, fizinis aktyvumas, sveika mityba, teigiamos emocijos - augti sveikiems ir jaustis saugiai.
 
                                                                                                                        Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Indrė Rauktienė
                                                                                                                        Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lilija Beliavskienė
                                                                                                                       

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei bus neaudojami "cookies", tai svetainė negali tinkamai funkcionuoti.
Naudojamus slapukus galite betkada ištrinti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.